Přivítali jsme v Evropě naše přátele z Chile Sebastian Miranda a Pilar Corvalán. Na evropských kolbištích se budou se snažit o to nejlepší na mnoha místních závodech, které vyvrcholí mistrovství světa UCI XCO. Samozřejmě na českých pláštích Mitas.

Pozvánka do světa Enduro ježdění z dílny našeho továrního jezdce Richarda Gasperottiho. Mrkněte na krátké video z jeho nového dobrodružství na pláštích Mitas.

 

 

Jolanda Neff získala na pláštích Mitas Textra v Glasgow titul mistryně Evropy pro rok 2018. Další závodnice Maja Włoszczowska skončila na krásném 4. místě.

O týden později vyhrála nezastavitelná Jolanda Neff další závod světového poháru v Mont-Sainte-Anne. Jela ho na pláštích MITAS SCYLLA Top Design 29x2,25 Tubeless Supra TEXTRA.

Další pódiové umístění pro pláště Mitas zajistila Jolanda na závodu světového poháru v La Bresse 2018, kde dojela v divácky velmi atraktivní disciplíně třetí.

Před mistrovství světa se vklínil ještě jeden z úspěchů na českých tratích, kde Filip Adel a Vendu Kuntová vyhráli kvalitně obsazený Šela Maraton