Technologie veloplášťů

Pokud jste četli parametry našich plášťů, je docela pravděpodobné, že pro Vás některé zkratky byly nic neříkající změtí písmenek. Pojďme si tedy vysvětlit, co jednotlivé zkratky znamenají.


Jak vybrat šířku ráfku a pláště

Jak vybrat šířku ráfku a pláště

Jaké rozměry plášťů pro jaké rozměry ráfků zvolit Vám poradíme v naší Cykloporadně. Přehledná tabulka a rady pro nákup těch správných rozměrů plášťů.


Jak vybrat plášť na kolo

Jak vybrat plášť na kolo

Přestože Vám rádi pomáháme s výběrem pláště na telefonu nebo emailem, připravili jsme pro Vás soubor rad a doporučení, pomocí něhož si vyberete pláště na kolo kdykoliv a bez problémů sami. Ale samozřejmě stále platí, že pokud si nejste jisti, stačí zvednout telefon a zavolat, nebo napsat email. 


Jak na bezdušové pláště

Jak na bezdušové pláště

Chystáte se přejít na bezdušové pláště a nevíte jak na to? Připravili jsme pro Vás podrobný popis instalace bezdušového systému na Vaše kolo. Určitě to zvládnete, tak s chutí do toho. 


Rozdíl mezi druhy MTB plášťů

Rozdíl mezi druhy MTB plášťů

Často se setkáváme s dotazy, který vzorek - druh - dezén MTB plášťů je vhodný do určitých podmínek. Rádi Vaše dotazy zodpovíme, ale připravili jsme pro Vás také grafický přehled určení jednotlivých dezénů.