Pláště Mitas LONG WAY (LW)

Technologie Mitas Long Way (LW) zajišťuje zvýšenou odolnost proti průrazu v koruně i boku; cca 2x delší životnost a odolnost ve srovnání s plášti Classic.

Kostra: 29 TPI; bubnová technologie (OLT)

Bočnice: zesílený gumwall (GW); směs s vynikajícími dynamickými vlastnostmi

Patní výztuha: Vinuté ocelové lanko (2x2)

Pláště Mitas Long Way

Pláště s technologií CLEVER FACE

Pláště na kolo Mitas s technologií Clever Face Vás upozorní na nutnost výměny. Na běhounu pláště je integrovaný identifikátor opotřebení dezénu v podobě smajlíka a jak se plášť opotřebovává, mění smajlík svůj výraz. Vy tak víte, kdy je čas pořídit si nový plášť Mitas :-) 

Pláště Mitas Clever Face

Pláště Mitas REFLEX STRIPE (RS)

Pláště na kolo s technologií Mitas Reflex Stripe (RS) se starají o Vaši bezpečnost. Provoz za snížené viditelnosti je v dnešním provozu nebezpečný a my v Mitasu se o cyklisty staráme po všech stránkách. Proto přicházíme s technologií plášťů na kolo Reflex Stripe, které mají na bočnici odrazivé reflexní pásky. Výborné parametry reflexní pásky zaručují vysokou kvalitu odrazu světla za šera, tmy, mlhy a deště po celou dobu životnosti pláště. Pláště Rubena s reflexní páskou mohou používat celosvětově platný certifikát E4 88R-002058, kterým je zaručena kvalita výroby plášťů podle přesně stanovených parametrů. Reflexní páska přesně umístěná na bočnici velopláště je výrazný bezpečnostní a estetický prvek, který zvyšuje užitnou hodnotu výrobku a bezpečnost každého jezdce.

Pláště Mitas Reflex Stripe

Pláště Mitas ANTIPUNCTURE SYSTEM (APS)

Technologie plášťů Mitas Antipuncture System (APS) přináší zvýšenou ochranu proti defektu. Pryžový nárazník (cca 1 mm) vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště na kolo díky svým vlastnostem (vysoká strukturní pevnost a tvrdost) podstatně zvyšuje odolnost proti průrazu, tím snižuje riziko defektu velopláště. Zvyšuje tuhost a pevnost v oblasti koruny, čímž snižuje valivý odpor při zachování adhezních vlastností. To znamená, že na pláštích na kolo s technologií APS se prostě méně našlapete. Používá se současně s reflexní páskou Reflex Stripe (RS), která zvyšuje Vaši bezpečnost po setmění. 

Pláště Mitas Antipuncture System

Pláště Mitas STOP THORN (ST)

Technologie plášťů na kolo Mitas Stop Thorn (ST) zajišťuje zvýšenou ochranu proti defektům . Cca 3 mm silný pryžový nárazník vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště na kolo díky svým vlastnostem prakticky zabraňuje vzniku průrazu nebo průpichu, čímž prakticky eliminuje riziko defektu velopláště při běžném používání. Zvyšuje tuhost a pevnost v oblasti koruny, čímž snižuje valivý odpor při zachování adhezních vlastností. Pro dosažení optimálních vlastností se aplikuje na konstrukcí Long Way současně s reflexní páskou Reflex Stripe (RS).

Pláště Mitas Stop Thorn

Pláště Mitas STOP THORN ULTIMATE (STU)

Technologie plášťů Stop Thorn Ultimate (STU) zajišťuje plášti na kolo výrazně vyšší odolnost proti defektům. Extrémně cca 4 mm silný pryžový nárazník vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště díky svým vlastnostem a objemnosti brání průrazu a průniku čímkoliv a o cokoliv při běžném používání.Vzhledem k použití na dopravních komunikacích je současně s technologií STU aplikována reflexní páska Reflex Stripe (RS) pro zvýšení bezpečnosti. Zvyšuje tuhost a pevnost v oblasti koruny, čímž snižuje valivý odpor při zachování adhezních vlastností.
 
Správná volba, pokud najezdíte opravdu hodně a potřebujete odolný plášť ať už kvůli vysokému váhovému zatížení nebo kvůli rozbitým cestám, po nichž jezdíte.
Pláště Mitas Stop Thorn Ultimate
PF nejen na Nový rok, to je PUNCTURE´S FEAR
Tato technologie zbaví všechny "SILNIČKÁŘE"  strachu z proražení pláště. Pláště označené PF - Puncture´s Fear - mají textilní nárazník vyrobený ze speciální křížové tkaniny umístěný mezi běhounem a kostrou pláště. Používá se na silničních pláštích Syrinx. Díky svým klíčovým vlastnostem, jimiž jsou vysoká pevnost a hustota, podstatně zvyšuje odolnost proti průrazu. Tím Puncture´s Fear výrazně snižuje riziko defektu pláště. Mimo to zvyšuje tuhost a pevnost pláště v oblasti koruny, čímž snižuje jeho valivý odpor při zachování adhezních vlastností. Nezanedbatelnou výhodnou technologie Puncture´s Fear je, že použití tohoto nárazníku nezvyšuje významně hmotnost pláště.
 
Pokud chcete plášť s technologií Puncture´s Fear, najdete ho na stránce silničním plášti SYRINX 700 x 23C Racing Pro PF
Pláště Mitas Punctures Fear