Hledáte bezdušový plášť na kolo, který moc neváží, perfektně těsní a je vysoce odolný proti průrazu? Jste tady správně, věříme, že Vám máme co nabídnout. Bezdušové pláště na kolo značky Mitas (dříve Rubena) jsou zárukou kvality. Již několik sezón jsme hlavním partnerem nejtěžšího etapového závodu na světě Cape Epic a opakovaně sklízíme uznání a úspěchy za stovky kilometrů v extrémních podmínkách bez defektů. Jedná se o pláště s technologií Textra, ale i "obyčejné kevlarové" tubeless pláště Vás plně uspokojí. Vyberte si tu správnou velikost pro Vaše horské kolo. V nabídce máme 26, 27,5 i 29 palcové pláště. Všechny bezdušové pláště máme skladem.

Pokud si nejste jisti, který z dezénů je pro Vás ten pravý, připravili jsme pro Vás přehledný článek Rozdíly mezi vzorky MTB plášťů. Pokud s bezduošovou technologií teprve začínáte, máme pro Vás také kompletní příslušenství pro bezdušové pláště a samozřejmě také rady, jak bezdušový systém vytvořit v článku Jak na bezdušáky.

Máte-li dotaz, ptejte se, jsme tady pro Vás  telefonicky: +420 727 893 808 - pondělí až pátek 9:00 - 17:00  emailem: info@mitasbiketyres.cz - kdykoliv