Sháníte duše na kolo nebo kočárek 16 palců? Všechny duše na kolo máme skladem a expedujeme je nejpozději následující pracovní den. 

Jak vybrat duši na kolo? Orientujte se podle názvu duše. Z něj zjistíte na jaký průměr pláště je určena, jakou používá technologii a jaký má ventilek. Ukážeme si to na příkladu. 

Název duše na kolo: CLASSIC 16 x 1,50 - 2,10 AV35 

  • Classic = technologie je klasická, tedy standardní pryž, šířka stěny cca 0,9 mm; dále můžete koupit duše s technologií Slug-Self Sealant, která má uvnitř speciální roztok a zaceluje sama malé dírky nebo Top Antipuncture System, která má zesílenou stěnu v koruně a je odolná proti propíchnutí nebo Antisnake Bite System, která je zesílená a odolná proti "procvaknutí"
  • 16 x 1,50 - 2,10 = rozměry pláště, pro který je možné duši použít jsou 16 palců a šířka 1,5 až 2,1 palce; pokud znáte jen rozměr pláště v milimetrech, klikněte na detail duše a tam v záložce Parametry najdete rozměr duše v milimetrech.
  • AV35 = ventilek duše je Auto ventil s délkou 35 mm; dále nabízíme FV, což je francouzský, někdy také galuskový ventilek nebo DV, což je dunlop ventil, který se rozmontovává a používal se spíše dříve, nyní je spíše raritou