Březen za kamna vlezem nebo vyrazíme do Afriky na Cape Epic

Naše MTB pláště závodníky opět posouvaly k lepším času a i když jsme se defektům nevyhnuli, hodnocení TEXTRA technologie se nesla v rovině superlativů.

Nejoblíbenější verzí byla tradičně Scylla Textra 29 x 2,25, která je velmi rychlá, velmi odolná a velmi dobře drží i v podmínkách africké divočiny.

Po sportovní stránce jsme letos „urvali“ jedno pódium v celkovém pořadí zásluhou ženského týmu v čele s Majou Vloszczowvskou. České fandy pak potěšilo vítězství Ondry Cinka v závěrečné sedmé etapě. Kross Racing Team tak musel být spokojen jak v ženské tak i v mužské kategorii. Škoda jen první etapy, kdy měli chlapi technické potíže a přišli tak hned v úvodu etapáku o šance na celkové pořadí. Skončili 26-ti.

Stejně jako každý rok to byl úžasný zážitek a my už se teď těšíme na další ročník. Zavazujeme se, že opět připravíme co nejlepší MTB pláště a budeme držet palce.

Zkuste nasát trochu africké atmosféry z krásných fotek a pro Vaše nové pláště Mitas Scylla Textra si můžete kliknout sem.