Červencová dominance plášťů Mitas na světové scéně

Ve druhé půli července se konal v Peci pod Sněžkou závod Mistrovství České republiky v Cross-Coutnry. Jezdci napláštích Mitas Scylla Textra si vedli na výbornou. Na druhém místě v mužské kategorii elite skončil Ondřej Cink z týmu Primaflor Modraker a hned za ním po výtečné druhé půlce závodu doje Honza Škarnitzl z týmu Mitas Trek.

Mezi ženami se umístila první ve své kategorii do 23 let Jana Czeczinkarowa z týmu Mitas Trek. Celkově byla 4 a věříme, že příští rok už to bude bedna i celkově.

Také u sousedů na Slovensku proběhl národní šampionát a pláště Mitas braly cenné kovy. Tentokráte ten nejcennější. Mezi ženami Elite získala už svůj 20 titul Janka Keseg Števková z týmu Outsiterz Cycling. Blahopřejeme! Jsi legenda, Janko.

Ještě úspěšnější byly pláště Mitas Scylla Textra v polském šampionátu. Mužskou i ženskou kategorii vyhráli Maja Włoszczowska a Bartlomiej Wawak oba z Kross Racing Týmu. Blahopřejeme.

do třetice národní zlato vybojovala Jolanda Neff na svém národním šampionátu ve Švýcarsku. Když k tomu připočtete její průběžné vedení ve světovém poháru, je to opravdu grandiózní kombinace. Držíme palce na mistrovství světa na domácím šampionátu v Lenzerheide, který se pojede 5. -9. září 2018. Věříme, že pláště Scylla Textra budou zase brát medaile.

A teď to hlavní!!! Velký úspěch českých barev.

A speciální disciplína se speciálním výsledkem na konec. Máme mistryni světa!!! Romana Labounková vyhrála disciplínu 4X na mistrovství světa v italském Val di Sole. Konečně se dočkala a my jí moc blahopřejeme. A jsme pyšní, že ji na náročné trati mohly podržet naše four-crossové pláště  KRATOS 26 x 2,45 Racing Pro TEXTRA.

Všem ještě jednou moc blahopřejeme a přejeme další úspěchy.