Podzim je jako dělaný pro skvělé cyklocrossové jízdy. Svižná jízda lesem, drsným terénem, bahnitými cestami a jako bonus nepříznivé povětrnostní podmínky. Na to se těší snad každý cyklocrossař. A my Vám rádi představíme, ty nejlepší pláště pro cyklokross, jaké v nabídce máme.

Pro výběr správné pneumatiky je třeba si ujasnit, zda brázdíte opravdu drsný terén či jen nerovné cesty nebo bude pneumatika využívána i na zpevněné silnice. Představujeme vám 3 základní druhy pláště, které jsou samozřejmě nabízeny v mnoha rozměrech.

Pokud tedy patříte do skupiny cyklocrossařů, kteří z oblibou sviští tím nejtěžším bahnitým terénem a za nepříznivých povětrnostích podmínek, můžeme se vší jistotou říct, že tou nejlepší volbou jsou cyklokrosové pláště typu X – SWAMP.

Materiál těchto pneumatik je vysoce flexibilní a dokáže se s jistotou přizpusobit jakémukoliv terénu. Navíc jsou vybaveny i technologií WELTEX, která zajišťuje vysokou životnost pláště.

 

Mitas X - FIELD je cyklocrossový plášť, který je díky hustším a přitom méně osazeným dezénům určený do těžších podmínek. Je to největší univerzál mezi plášti pro cyklocross. Stejně jako plášť X - SWAMP je vybaven technologií WELTEXproo zaručení vysoké životnosti a navíc se může pochlubit CRX light compound sloučeninou pro skvělou ovladatelnost v terénu i na zpevněné silnici.

Pro drsný, ale i rovinatý terén je tou nejlepší volbou cyklocrossový plášt X - ROAD. Stejně, jako jeho výše zmínění vrstevníci, se může pochlubit technologií WELTEX i CRX light compound směsí. Dezény má uložené tak, aby zajistily stabilitu i při velkém náklonu, aniž by přišel o svůj velmi nízký valivý odpor.

Navíc se můžete těšit, protože v roce 2020 bude v nabídce nová velikost této štěrkové pneumatiky.  Mimochodem nový katalog velo Mitas pro příští rok už je ke stažení tady.

,,Obujte´´ svůj cross do ideálního pláště pro dokonalý zážitek s jízdy.