Nové Město hostilo v posledních třech letech závod Světového poháru, který byl vždy vyhlášen nejlepším podnikem v seriálu a MITAS byl vždy hlavním partnerem závodů. Zasloužená odměna pro pořadatele v Novém Městě na sebe nenechala dlouho čekat, v letošním roce přivítáme společně kompletní světovou elitu na UCI Mistrovství světa horských kol 2016. Event se ve Vysočina Aréně uskuteční ve dnech 29.6.2016 – 3.7.2016 a my budeme opět u toho.  MITAS je hlavní a hrdý partner největšího cyklistického svátku v historii české cyklistiky.

Konání mistrovství světa je velká událost pro všechny cyklistické fanoušky a pořadatelství bylo přiřknuto České republice také jejich zásluhou. Proto MITAS připravil pro všechny odměnu, kterou si za své fandění zaslouží. Speciální limitovanou edici svých nejlepších plášťů za bezkonkurenční cenu. Jedná se o pláště Scylla Top Design Tubeless TEXTRA a Hyperion Top Design Tubeless TEXTRA. Pláště, které svými vlastnostmi patří bezesporu ke světové špičce a sbírají vavříny na závodech světového poháru nebo na etapovém závodu Cape Epic, budou v místě konání k zakoupení ve velikostech 27,5" a 29". Limitovaná série pouhých několika tisíc kusů pro celosvětovou distribuci bude opatřena logem MS a proslulého etapáku Cape Epic. A to nejlepší na závěr - cena. Špičkové závodní pláště budou k dostání pro všechny za pouhých 750 Kč (oproti běžné ceně 1.180 Kč). Pro všechny tak bude závodní kvalita cenově dostupná. Perfektní design a jízdní vlastnosti tak mohou obout i Vaše kolo.
 
Kde můžete pláště koupit? 
První příležitost budete mít přímo na zmiňovaném cyklistickém svátku, kde budete moci pláště koupit přímo v rámci Merchandising MS. Po skončení MS budou pláště k dostání zde na oficiálním e-shopu MITAS. Máte-li zájem, můžete si udělat na pláště předrezervaci na emailu info@rubenatyres.cz.
 
Jaký plášť vybrat?

Scylla Top Design je univerzální rychlý dezén vhodný do středně těžkého terénu s tvrdším podkladem. Spolehlivě vás podrží a s použitím duální směsi zajišťuje dobrou přilnavost při jízdě v traverzu i agresivnějším náklonu. Optimálně navržené výška a rozestavení členů dezénu přináší vše potřebné najednou: nízký valivý odpor, rychlost, záběr i brzdění. Ideální volba pro většinu tratí v Cross Country.
 
Hyperion Top Design díky rozložení a výšce jednotlivých figur zajišťuje velice dobrou trakci a také samočištění dezénu i v těch nejtěžších blátivých podmínkách. Duální směs zajišťuje dobrou přilnavost při jízdě v traverzu, v náklonu a také na mokrých kořenech. Optimálně vyladěná zvětšená hloubka dezénu pro lepší záběr v měkkém terénu, prodloužená lamela pro větší stabilitu v nákonu a adhezní třísměrné drážky na povrchu členů pro větší jistotu na pevných překážkách. To vše znamená vyšší výkon, jistotu a bezpečí v těžkých podmínkách.
 
Oba dezény patří mezi nejoblíbenější pláště pro horské kolo. Fanděte českým barvám na mistrovství a jezděte české pláště!