Pláště MITAS bodují v Australském poháru MTB
13. 2. 2017

S potěšením oznamujeme, že se naše závodní pláště podílejí na dalších sportovních úspěších. Pláště na kolo Mitas Textra budou u protinožců v Austrálii prohánět Bec Henderson a Dan McConnell.  

Dvojice jezdící na kolech Scott provozuje vlastní soukromý MTB tým s podporu Mitas, Scott bikes, Motion clothing, TORQ Nutrition, Adidas Eyewear a Stan’s NoTubes.

 

Bec a Dan měli vynikající start do této sezony, kdy zaznamenali 4 vítězství v prvních 4 závodech Australského MTB poháru. Nyní se na nových kolech Scott Spark a Scott Scale obutých do plášťů Mitas Scylla Textra pokusí ve zbývajících dvou závodech zajistit celkové vítězství v jejich národním poháru. Místní MTB soutěž vyvrcholí na konci března a my jim držíme palce.

 

Všichni naši fanoušci je budou mít možnost vidět při světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě, který se odehraje tentokrát ve druhé půli května  21.5.2017. Tímto zveme všechny na světový pohár do Nového Města a našim partnerům Bec Henderson a Danu McConnellovi přejeme mnoho sportovních úspěchů s pláštěmi na kolo Mitas Textra. 

 

Nabídku našich MTB plášťů na kolo s technologií Textra najdete zde.