Tomáš se rozhodně v konkurenci nejlepších světových jezdců neztratil  a obě jízdy zajel čistě. Tu druhou v pořadí na pláštích http://www.mitasbiketyres.cz/defender-speed-26-x-2-25-racing-pro-max  měl dokonce velmi povedenou. Nakonec z toho bylo „jen“ 15 místo, ale samotné pozvání na CrankWorx je vizitkou té nejvyšší kvality českého závodníka.

A co na to říká sám Tomáš Zejda? Přinášíme jeho komentář k závodu:

Díky dvěma dnům tréninku jsem se jezdecky cítil skvěle a všechny mé triky do závodní jizdy byly připraveny a vyzkoušeny. V první jízdě jsem jel opatrně a vyrovnaně. Do druhé jízdy jsem nastupoval s jasným plánem, vylepšit ji pár triky a dojet čistě bez chyb a pádu. Zkrátka napálit to. Po dojetí  jsem měl skvělý pocit a čekal jsem score okolo 77-80 bodu. Bohužel jsem se dočkal jen 61.33, což bylo k nepochopení jak mě, tak i ostatním jezdcům. Záznam mojí jízdy z mého pohledu můžete vidět na mém facebookovém profilu, ale pozor, nedívejte se s plným žaludkem J

https://www.facebook.com/ZEJDATOMAS/videos/1016273488447640/?pnref=story

Teď ještě zůstávám trénovat na Novém Zélandu, a po návratu mě čekají dvě velké akce, jedna v německém nakupním centru, kde se utká TOP20 pozvaných jezdců z celého světa a pak už první zlatý závod v letošní FMB world tour ve švýcarském Thunu.. Držte mi palce a díky všem za podporu..

My určitě palce Tomášovi držíme a děkujeme za skvělou reklamu České republice a českým plášťům  Mitas DEFENDER SPEED 26 x 2,25 Racing Pro Max Grey lines.