Na začátku ledna proběhlo oficiální focení jezdců Kross Racing Teamu, který obouvá MTB pláště Mitas pro sezónu 2019. Maja Włoszczowska bude i v letošním roce patřit mezi favoritky na celkové prvenství ve světovém poháru a bezesporu je jednou z největších hvězd, jezdících české pláště Mitas. Pro nás největší mužskou hvězdou bude Ondra Cink. Věříme, že bude opět atakovat medailové příčky a držíme palce nejen jemu, Maji, ale vůbec celému Kross Racing Teamu.

V Austrálii, kde je na přelomu roku horké léto, vyšla aktuální recenze plášťů Mitas Highlander 27,5 x 2,45. Postaral se o ni portál bikerům zaslíbený – www.brakeswideopen.com a originál článku si můžete přečíst zde.

V lednu se konalo také národní mistrovství v cyklokrossu. A jelikož Mitas dělá skvělé cyklokrosové pláště skončila naše závodnice Jana Czeczinkarova na krásném druhém místě.

Na začátku února se naše mladé pušky v rámci zimní přípravy zúčastnili zimního triatlonu a Kryštof Pásler vyhrál svoji kategorii 16 – 17 let. Na těžkých sněhem pokrytých tratích se v cyklistické pasáži spoléhal na Hyperion 29 x 2.10 Textra.

Ve druhé půli února jsme se vydali do tepla na tradiční Cyprus Sunshine Cup. Náš jezdec Honza Škarnitzl v něm jel poprvé na novince SCYLLA TOP DESIGN 29 x 2.45 a hned první etapu dokončil na krásném 4. místě. Celkově z toho pak bylo po 4 etapách celkové prvenství. Blahopřejeme.

Už se těšíme na zprávy z březnového Cape Epic v Jihoafrické republice.