Akce

5-10967297-052

689 Kč s DPH

Skladem Zboží expedujeme v pondělí, středu a pátek v 8:00 hod.

ks
Pozor. Časově omezená podzimní akce. Sleva 20% při zadání kuponu "kevlary-21" v objednávce. Neváhejte. Plášť na silniční kolo 700 × 28C s kevlarovou patkou a zvýšenou ochranou proti průrazu WELTEX plus. Více >>

Pozor. Časově omezená podzimní akce. Sleva 20% při zadání kuponu "kevlary-21" v objednávce. Neváhejte. 

Silniční plášť Arrow s technologií WELTEX+. Co je technologie WELTEX+? TECHNOLOGIE OCHRANY PATKY Velmi hustá a extrémně pevná pogumovaná tkanina umístěná kolem celé patky pláště. Její výborná elasticita při téměř zanedbatelné hmotnosti zároveň několikanásobně zvyšuje odolnost patky pláště proti průpichu a oděru od ramínek především u karbonových ráfků. Plášť na kolo ARROW váží pouhých 290g a je vyroben ze směsi SMC (Silica Medium Compound) Speciální protektorová směs s příměsí aktivované siliky. Svým nízkým valivým odporem, dobrými adhezními vlastnostmi, dlouhou životností je určena pro sportovní použití v univerzálních podmínkách. Tato směs vyniká také velmi stálými vlastnostmi při nižších teplotách.

PARAMETRY:

Barva bočnice
Black
Konstrukce
Racing Pro
Technologie
WELTEX+
Rozměr v milimetrech - ETRTO
28 - 622
Rozměr
700 x 28C
Určení
road
TPI
127
Směs
SMC
Huštění - kPa
700
Zatížení - kg
78
Váha - g
290

 

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO“ – zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek. Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů. První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědyJak vybrat šířku ráfku a pláště

KONSTRUKCE:

RACING PRO

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technologie (OLT)
  • Bočnice: skinwall (SW)
  • Patní výztuha: zesílená aramidová výztuha (AR)
  • Vlastnosti: nízká hmotnost; nízký valivý odpor; velký hustící rozsah; skladnost pláště na kolo

TECHNOLOGIE:

WELTEX+ – TECHNOLOGIE OCHRANY PLÁŠTĚ OD PATKY K PATCE

Velmi hustá a extrémně pevná pogumovaná tkanina umístěná od patky k patce pláště. Její výborná elasticita při téměř zanedbatelné hmotnosti zároveň několikanásobně zvyšuje odolnost pláště na kolo proti průpichu a také proti oděru od ramínek především u karbonových ráfků.

 

SMĚS:

SMC – SILICA MEDIUM COMPOUD

Speciální protektorová směs s příměsí aktivované siliky. Svým nízkým valivým odporem, dobrými adhezními vlastnostmi, dlouhou životností je určena pro pláště na kolo pro sportovní použití v univerzálních podmínkách. Tato směs vyniká také velmi stálými vlastnostmi při nižších teplotách.

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
28 - 622
Rozměr v palcích / francouzský
700 x 28C
Váha - g
290
Technologie
WELTEX+
Směs
SMC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Racing Pro
TPI
127
Huštění - kPa
700
Zatížení - kg
78
Určení
silniční
Průměr pláště
700
Kontaktujte nás!