5-10967305-042

764 Kč s DPH

Skladem Zboží expedujeme v pondělí, středu a pátek v 8:00 hod.

ks
Plášťě pro elektrokolo. Více >>

Speciálně navržený e-bikový dezén, ideální zejména do městského provozu. Plášť na elektrokolo Electron přináší zlepšenou trakci na okraji vzorku a tím vyšší bezpečnost v náklonu. Kromě jízdního komfortu pak pláště na elektrokolo přináší zvýšenou ochranu proti defektu a výjimečnou bezpečnost za snížené viditelnosti zajišťuje díky technologii E-PROTEC 360°. E-PROTECT 360° tvoří extrémně pevná pogumovaná tkanina od patky k patce, vinuté ocelové lanko (2x2), protiprůrazová vložka z přírodního kaučuku (1,5 mm) a 10 mm široká reflexní páska s vysokou odrazivostí světla. Plášť je pro elektrokola testován na 50 km/h (EHK75).

Parametry produktu ELECTRON 700 x 35C - plášť na elektrokolo

Barva bočnice
Black
Konstrukce
Dynamic
Technologie
E-PROTEC 360°
Úroveň
Hobby level
Rozměr v milimetrech - ETRTO
37 - 622
Rozměr
28 x 1,75 x 2
Určení
e-bike
Směs
OC
Huštění - kPa
600
Zatížení - kg
113
Váha - g
670
Typ kola
e-bike
Průměr pláště
28
Šířka
1,5 a více

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO– zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek.

Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů.

První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

KONSTRUKCE:

DYNAMIC

  • Kostra: 29 TPI; bubnová technologie (OLT)

  • Bočnice: skinwall (SW)

  • Patní výztuha: vinuté ocelové lanko (WR)

  • Vlastnosti: nízká hmotnost; optimální poměr mezi užitnými vlastnostmi pláště na kolo a cenou

TECHNOLOGIE:

E-PROTECT 360

Pryžový cca 1,5 mm silný nárazník vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště na kolo. Díky svým vlastnostem (vysoká strukturní pevnost a tvrdost) podstatně zvyšuje odolnost proti průrazu, tím snižuje riziko defektu velopláště.

Používá se současně s 10mm širokou reflexní páskou, která zajišťuje vysokou odrazivost světla ze všech úhlů a tím zvyšuje bezpečnost za snížené viditelnosti. Plášť je opatřen velmi hustou a extrémně pevnou pogumovanou tkaninou umístěnou od patky k patce, která zvyšuje odolnost proti průpichu a oděru.

SMĚS:

OC – OPTIMAL

Směs se zvýšenou odolností proti opotřebení. Svým optimálním vyvážením mezi obrušivostí a životností je určena pro pláště na kolo střední uživatelské třídy - amatérský sport i tréninkové účely.

 

 

 

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
37 - 622
Rozměr v palcích / francouzský
28 x 1,75 x 2
Váha - g
670
Technologie
E-PROTEC 360°
Směs
OC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Dynamic
Úroveň
Hobby level
Huštění - kPa
600
Zatížení - kg
113
Určení
e-bike
Průměr pláště
28
Kontaktujte nás!