5-10951334-042

492 Kč s DPH

Skladem Expedice probíhá v pondělí, úterý a čtvrtek v 9h ráno. Následující den je zboží u Vás nebo na zvolené pobočce Zásilkovny.

ks
Plášť na trekové nebo městské kolo 700 mm Více >>

Univerzální plášť určen pro jízdu na nekvalitním a nezpevněném povrchu. Téměř hladká střední část pláště zajišťuje menší valivý odpor při jízdě na silnici. Některé pláště jsou vyráběny i s dalšími ochrannými a bezpečnostními prvky (v tomto provedení jsou vhodné pro elektrokola).

Technologie Mitas Long Way (LW)  zajišťuje zvýšenou odolnost proti průrazu v koruně i boku; cca 2x delší životnost a odolnost ve srovnání s plášti Classic. 

Kostra: 29 TPI; bubnová technologie (OLT)

Bočnice: zesílený gumwall (GW); směs s vynikajícími dynamickými vlastnostmi

Patní výztuha: Vinuté ocelové lanko (2x2)

Technologie plášťů na kolo Mitas Stop Thorn (ST) zajišťuje zvýšenou ochranu proti defektům . Cca 3 mm silný pryžový nárazník vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště na kolo díky svým vlastnostem prakticky zabraňuje vzniku průrazu nebo průpichu, čímž prakticky eliminuje riziko defektu velopláště při běžném používání. Zvyšuje tuhost a pevnost v oblasti koruny, čímž snižuje valivý odpor při zachování adhezních vlastností. Pro dosažení optimálních vlastností se aplikuje na konstrukcí Long Way současně s reflexní páskou Reflex Stripe (RS).
 
?
Pláště na kolo s technologií Mitas Reflex Stripe (RS) se starají o Vaši bezpečnost. Provoz za snížené viditelnosti je v dnešním provozu nebezpečný a my v Mitasu se o cyklisty staráme po všech stránkách. Proto přicházíme s technologií plášťů na kolo Reflex Stripe, které mají na bočnici odrazivé reflexní pásky. Výborné parametry reflexní pásky zaručují vysokou kvalitu odrazu světla za šera, tmy, mlhy a deště po celou dobu životnosti pláště. Pláště Rubena s reflexní páskou mohou používat celosvětově platný certifikát E4 88R-002058, kterým je zaručena kvalita výroby plášťů podle přesně stanovených parametrů. Reflexní páska přesně umístěná na bočnici velopláště je výrazný bezpečnostní a estetický prvek, který zvyšuje užitnou hodnotu výrobku a bezpečnost každého jezdce.
 
?
Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
37 - 622
Rozměr v palcích / francouzský
700 x 35C
Váha - g
790
Technologie
LW+ST+RS
Směs
OC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Hobby level
TPI
29
Huštění - kPa
600
Zatížení - kg
113
Určení
e-bike
Průměr pláště
700
Kontaktujte nás!