5-10952184-042

594 Kč s DPH

Skladem Expedice probíhá v pondělí, úterý a čtvrtek v 8h.

ks
Plášť na trekové nebo městské kolo 700 mm Více >>

Univerzální plášť určen pro jízdu na nekvalitním a nezpevněném povrchu. Téměř hladká střední část pláště zajišťuje menší valivý odpor při jízdě na silnici. Některé pláště jsou vyráběny i s dalšími ochrannými a bezpečnostními prvky (v tomto provedení jsou vhodné pro elektrokola).

Parametry produktu HOOK 700 x 40C Classic LW+STU+RS

Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Technologie
LW+STU+RS
Úroveň
Hobby level
Rozměr v milimetrech - ETRTO
42 - 622
Rozměr
700 x 40C
Určení
e-bike
TPI
29
Směs
OC
Huštění - kPa
500
Zatížení - kg
122
Váha - g
1030

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO– zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek.

Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů.

První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

 

KONSTRUKCE:

CLASSIC

  • Kostra: 22 nebo 29 TPI, bubnová technologie (OLT)

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Patní výztuha: vinuté lanko (TW)

  • Vlastnosti: spolehlivost; odolnost proti opotřebení; dobré jízdní vlastnosti pláště na kolo; vyšší hustící tlaky

TECHNOLOGIE:

LW – LONG WAY

Technologie Mitas Long Way (LW) zajišťuje zvýšenou odolnost proti průrazu v koruně i boku; cca 2x delší životnost a odolnost ve srovnání s plášti Classic.

* Kostra: 29 TPI; bubnová technologie (OLT)

* Bočnice: zesílený gumwall (GW); směs s vynikajícími dynamickými vlastnostmi

* Patní výztuha: Vinuté ocelové lanko (2x2)

STU – STOP THORN ULTIMATE

Extrémně (4 mm) silný pryžový nárazník vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště na kolo. Díky svým vlastnostem a objemnosti brání průrazu a průniku čímkoliv a o cokoliv při běžném používání. Vzhledem k použití na dopravních komunikacích je současně s technologií STU aplikována reflexní páska pro zvýšení bezpečnosti.

STU zvyšuje tuhost a pevnost v oblasti koruny, čímž snižuje valivý odpor při zachování adhezních vlastností s LONGWAY konstrukcí.

Zvýšená odolnost proti propíchnutí boční stěny a cca. 2 krát delší životnost ve srovnání s klasickým veloplášti díky kostře 29 TPI, zesíleným bočnicím a směsi Optimal compound.

RS – REFLEX STRIPE

Výborné parametry reflexní pásky zaručují vysokou kvalitu odrazu světla za šera, tmy, mlhy a deště po celou dobu životnosti pláště. Pláště Mitas s reflexní páskou mohou používat celosvětově platný certifikát E4 88R-002058, kterým je zaručena kvalita výroby pláštů na kolo podle přesně stanovených parametrů.

Reflexní páska přesně umístěná na bočnici velopláště je výrazný bezpečnostní a estetický prvek, který významně zvyšuje užitnou i estetickou hodnotu výrobku.

SMĚS:

OC – OPTIMAL

Směs se zvýšenou odolností proti opotřebení. Svým optimálním vyvážením mezi obrušivostí a životností je určena pro pláště na kolo střední uživatelské třídy - amatérský sport i tréninkové účely.

 

 

 

 
 
 
 
 
?
Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
42 - 622
Rozměr v palcích / francouzský
700 x 40C
Váha - g
1030
Technologie
LW+STU+RS
Směs
OC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Hobby level
TPI
29
Huštění - kPa
500
Zatížení - kg
122
Určení
e-bike
Průměr pláště
700
Kontaktujte nás!