Akce

5-10967260-052

1 100 Kč s DPH

Skladem Zboží expedujeme v pondělí, středu a pátek v 8:00 hod.

ks
Pozor. Časově omezená podzimní akce. Sleva 20% při zadání kuponu "kevlary-21" v objednávce. Neváhejte. Plášť na horské kolo do blátivého terénu. Více >>

Pozor. Časově omezená podzimní akce. Sleva 20% při zadání kuponu "kevlary-21" v objednávce. Neváhejte. 

Hyperion TD přebírá to nejlepší z úspěšného vzoru Charybdis TD a přidává ještě něco navíc. Mírně zvětšená hloubka pláště pro lepší záběr v měkkém terénu, prodloužená dopředná lamela pro větší stabilitu v náklonu a adhezní třísměrné drážky na povrchu členů pro větší jistotu na pevných překážkách. To vše znamená vyšší výkon a jistotu.

Technologie TEXTRA:

Velmi hustá a extrémně pevná pogumovaná tkanina umístěná na bočnici a kolem celé patky pláště. Její výborná elasticita a téměř zanedbatelná hmotnost zachovávají skvělé vlastnosti bezdušových plášťů Tubeless Supra ale zároveň TEXTRA několikanásobně zvyšuje odolnost pláště proti bočnímu průrazu. To vše při minimálním vlivu na jeho hmotnost. Pláště s touto ochranou jsou určeny pro velmi těžké závodní terény, ve kterých zajišťují maximální spolehlivost vynikajících jízdních parametrů. Technologie TEXTRA je prověřená několika ročníky extrémních etapových závodů Cape Epic v Africké divočině, kde sklízela uznání závodníků a servismanů z celého světa.

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
54 - 584
Rozměr v palcích / francouzský
27.5 x 2,10
Váha - g
610
Technologie
TSS
Směs
CRX
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Tubeless Supra
Úroveň
Elite level
TPI
127
Huštění - kPa
380
Zatížení - kg
126
Určení
MTB
Průměr pláště
27.5
Kontaktujte nás!