5-10953230-042

169 Kč s DPH

Skladem Zboží expedujeme v pondělí, středu a pátek v 8:00 hod.

ks
Plášť na kočárek, dětské kolo nebo odrážedlo rozměr 350A nebo 14 palců. Více >>

Téměř hladký plášť určuje plášť pro jízdu na silnici a zpevněném povrchu. Pláště se používají pro kočárky, dětská kola a odrážela. Vnitřní průměr pláště je 288mm tzn.  14 palců celkový průměr. Možno použít také jako náhradu za plášť s označením 350A nebo 14 palců.

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO– zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek.

Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů.

První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

 

KONSTRUKCE:

PRE CLASSIC

  • Kostra: 22 or 29 TPI

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Patní výztuha: ocelový drát (W)

  • Vlastnosti: spolehlivost; odolnost proti opotřebení pláště na kolo; dobré jízdní vlastnosti

SMĚS:

BC – BASIC COMPOUND

Standardní protektorová sazová směs s dlouhou životností a dobrými jízdními vlastnostmi, určená pro pláště na kolopro běžné použití v univerzálních podmínkách.

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
37 - 288
Rozměr v palcích / francouzský
350A CONFORT
Váha - g
320
Směs
BC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Pre Classic
TPI
22
Huštění - kPa
320
Zatížení - kg
36
Určení
Dětská
Průměr pláště
14
Kontaktujte nás!