5-10951408-072

221 Kč s DPH

Skladem Zboží expedujeme v pondělí, středu a pátek v 8:00 hod.

ks
Plášť na trekové nebo městské kolo 26" palců. Více >>

Plášť určen na méně kvalitní a nezpevněný povrch. Hladká střední část pláště zajišťuje menší valivý odpor při jízdě na silnici. plášť je opatřen integrovaným identifikátorem opotřebení (Clever Face), který pomocí výrazu tvaru úst „smajlíka“ upozorňuje cyklistu na míru opotřebení pláště. Některé pláště jsou vyráběny i s dalšími ochrannými a bezpečnostními prvky (v tomto provedení jsou vhodné pro elektrokola).

Parametry produktu SHIELD 26 x 1,50 Classic J

Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Economy level
Rozměr v milimetrech - ETRTO
40 - 559
Rozměr
26 x 1,50
Určení
e-bike
TPI
22
Směs
BC
Huštění - kPa
550
Zatížení - kg
102
Váha - g
650

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO– zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek.

Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů.

První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

 

KONSTRUKCE:

CLASSIC

  • Kostra: 22 nebo 29 TPI, bubnová technologie (OLT)

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Patní výztuha: vinuté lanko (TW)

  • Vlastnosti: spolehlivost; odolnost proti opotřebení; dobré jízdní vlastnosti pláště na kolo; vyšší hustící tlaky

SMĚS:

BC – BASIC COMPOUND

Standardní protektorová sazová směs s dlouhou životností a dobrými jízdními vlastnostmi, určená pro pláště na kolopro běžné použití v univerzálních podmínkách.

Pláště na kolo Mitas s technologií Clever Face Vás upozorní na nutnost výměny. Na běhounu pláště je integrovaný identifikátor opotřebení dezénu v podobě smajlíka a jak se plášť opotřebovává, mění smajlík svůj výraz. Vy tak víte, kdy je čas pořídit si nový plášť Mitas :-) 

 

?

 

 

 

 

 

 

 

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
40 - 559
Rozměr v palcích / francouzský
26 x 1,50
Váha - g
650
Směs
BC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Economy level
TPI
22
Huštění - kPa
550
Zatížení - kg
102
Určení
e-bike
Průměr pláště
26
Kontaktujte nás!