-47% Výprodej

5-10952807-042

390 Kč s DPH

738 Kč s DPH

47% (348 Kč s DPH)

Skladem Expedice probíhá v pondělí, úterý a čtvrtek v 8h.

ks
Výprodej - poslední kusy. Tyto výprodejové mohou mít starší ročník výroby, ale je na ně samozřejmě plná záruka a jsou v bezvadném stavu. Více >>

Z kopce dolů spolehlivě odveze plášť Triton XFR, který je určený především do těžkého terénu na freeride a enduro, kde se maximálně využívá robustnost, členitost a tvar jednotlivých figur, které zajišťují bezpečnou trakci hlavně při sjezdu a při překonávání terénních překážek. Downhillový plášť s precizním zpracováním pro Vaši bezpečnost a ty nejdivočejší zážitky.

Parametry produktu TRITON XFR 26 x 2,45 Sport Max plášť na horské kolo

Barva bočnice
Black
Konstrukce
Sport Max
Úroveň
Hobby level
Rozměr v milimetrech - ETRTO
62 - 559
Rozměr
26 x 2,45
Určení
Enduro
TPI
29
Směs
EDC
Huštění - kPa
350
Zatížení - kg
140
Váha - g
1060

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO– zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek.

Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů.

První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

 

KONSTRUKCE:

SPORT MAX

  • Kostra: 29 TPI; bubnová technologie (OLT)

  • Bočnice: skinwall (SW)

  • Patní výztuha: zesílené vinuté lanko (TWR)

  • Vlastnosti: nízká hmotnost; optimální poměr mezi užitnými vlastnostmi a cenou pláště na kolo

SMĚS:

EDC – ENDURO DUAL

Speciální konstrukce složena ze dvou směsí – osvědčená směs (CRX) tvořící podklad a střední figury a nízkoodrazivá směs (DEAD) pro boční figury.

DEAD je směs obsahující aktivní saze. Díky nim má vysokou strukturní pevnost, zvýšenou odolnost proti obrušivosti, výbornou adhezi a záběrové vlastnosti s nízkým valivým odporem. Hustota je 1,02 g/cm3. Svými vlastnostmi je určena především pro pláště na kolo pro závodní účely.

CRX je směs obsahující aktivní saze. Díky nim má vysokou strukturní pevnost, zvýšenou odolnost proti obrušivosti, výbornou adhezi a záběrové vlastnosti s nízkým valivým odporem. Hustota je 1,02 g/cm3. Svými vlastnostmi je určena především pro pláště na kolo pro závodní účely.

Spojení těchto dvou směsí je ideální kombinací pro pláště na kolo pro extrémní sportovní použití v těžkém a členitém terénu. Díky vysoké strukturní pevnosti a zvýšené odolnosti proti obrušivosti středu a výborné adhezi a záběrovým vlastnostem na bočních figurách jsou tyto pláště na kolo špičkové.

 

 

 

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
62 - 559
Rozměr v palcích / francouzský
26 x 2,45
Váha - g
1060
Směs
EDC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Sport Max
Úroveň
Hobby level
TPI
29
Huštění - kPa
350
Zatížení - kg
140
Určení
Enduro
Průměr pláště
26
Kontaktujte nás!