5-10951746-052

1 029 Kč s DPH

Vyprodáno Zboží je momentálně vyprodáno. K většině produktů existuje alternativa, pokud byste potřebovali poradit s výběrem, bez váhání nás kontaktujte.

Plášť na horské kolo s jemným dezénem určený na rychlou jízdu na pevném povrchu. Více >>

Máte - li rádi rychlou jízdu v lehkém terénu s tvrdým podkladem, pak doporučujeme plášť na horské kolo Zefyros Top Design. Pro novou sezónu byl plášť inovován na základě poznatků našich závodních jezdců. Zefyros je MTB plášť s jemnými a nízkými členy. Ty zajišťují plášti nízký valivý odpor a  jezdci zážitek z rychlé a bezpečné jízdy. Plášť má kevlarovou patku. Při jízdě v traverzu nebo při větším náklonu oceníte adhezní vlastnosti duální směsi Grey Line.  

Parametry produktu ZEFYROS TOP DESIGN innovated 27,5 x 2,25 Tubeless Supra TSS Grey Lines plášť na horské kolo

Barva bočnice
Grey lines
Konstrukce
Tubeless Supra
Technologie
TSS
Úroveň
Elite level
Rozměr v milimetrech - ETRTO
57 - 584
Rozměr
27.5 x 2,25
Určení
MTB
TPI
127
Směs
GL
Huštění - kPa
380
Zatížení - kg
136
Váha - g
550
Typ kola
horské
Průměr pláště
27.5
Šířka
1,5 a více

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Pokud si nejste 100% jisti, jestli kupujete správný rozměr pláště na kolo, poradíme Vám. Zaměřte se zejména na hodnotu parametru „Rozměr v milimetrech - ETRTO– zejména na druhé číslo v pořadí. Určuje vnitřní průměr pláště, který je klíčový pro to, zda plášť obujete na ráfek.

Jedná se o průměr pláště „od patky k patce“ a měl by odpovídat vnitřnímu (patnímu) průměru Vašeho ráfku. Tento rozměr je uveden také na většině evropských plášťů.

První číslo v parametru je šířka pláště a není pro otázku „pasuje / nepasuje“ tolik zásadní. Velká většina šířek bude do Vašeho ráfku pasovat. Pokud byste si chtěli být stoprocentně jisti i šířkou, nahlédněte do naší malé nápovědy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

 

KONSTRUKCE:

TUBELESS SUPRA

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technologie (OLT)

  • Bočnice: skinwall (SW)

  • Patní výztuha: aramid (A) + těsnící ochrana patky

  • Vlastnosti: při použití speciální montážní sady pro bezdušové pláště je možné použít také jako bezdušový plášť. Zvýšený jízdní komfort; snížený valivý odpor pláště na kolo; velký hustící rozsah; pro bezdušové provedení velice nízká hmotnost kompletu a eliminace defektu proražení duše o ráfek (Snake Bite).

SMĚS:

GL - GREY LINE

Speciální konstrukce pláště na kolo složena ze dvou směsí

1 – měkká šedá adhezní směs (SSC – Grey Line) pro boční figury

2 – osvědčená černá směs (CRX) tvořící podklad a střední figury i boční figury.

Spojení těchto dvou směsí je ideální kombinací pro závodní pláště s ohledem na nízký valivý odpor pro rychlou jízdu a velice dobrou adhezi v zatáčkách nebo bočním traverzu.

CRX je směs obsahující aktivní saze. Díky nim má vysokou strukturní pevnost, zvýšenou odolnost proti obrušivosti, výbornou adhezi a záběrové vlastnosti s nízkým valivým odporem. Hustota je 1,02 g/cm3. Svými vlastnostmi je určena především pro pláště na kolo pro závodní účely.

 

 

 

 

 

Plášť / Duše
Plášť
Rozměr v milimetrech
57 - 584
Rozměr v palcích / francouzský
27.5 x 2,25
Váha - g
550
Technologie
TSS
Směs
GL
Barva bočnice
Grey lines
Konstrukce
Tubeless Supra
Úroveň
Elite level
TPI
127
Huštění - kPa
380
Zatížení - kg
136
Určení
MTB
Průměr pláště
27.5
Kontaktujte nás!