ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY 

Pro všechno zakoupené zboží máte samozřejmě v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. 

Jedinou podmínkou je v tomto případě, že zboží bude nepoužité = plášť nebyl ježděn a duše nebyla nafouknuta.

Postup v těchto případech je velmi jednoduchý:

1) emailem na adresu info@mistasbiketyres.cz zašlete - "Odstoupení od kupní smlouvy"  - postačí nám číslo objednávky, stručné info, že odstupujete v zákonné lhůtě a číslo účtu pro vrácení prostředků

2) zboží fyzicky zašlete na adresu Ing. Petr Dvořák, Palackého 128, 742 83 Klimkovice - zdůrazňujeme nezasílat na Volgogradskou do Ostravy, to je pouze sídlo provozovny.

S cenou za dopravné se to má dle zákona takto: 

1) Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

2) Pokud kupující vrací všechno zakoupené zboží = ruší celou objednávku, vrátí mu prodávající cenu zboží i dopravného, které bylo v rámci objednávky hrazeno

REKLAMACE

V případě reklamací, zašlete emailem na adresu info@mitasbiketyres.cz popis závady a přiložte fotografii vady. Uveďte také číslo objednávky nebo faktury. 

Toto nám bude pro posouzení reklamace v 90% případů stačit a o dalším postupu Vás budeme informovat.

Za datum zahájení reklamačního řízení považujeme potvrzení doručení Vašeho emailu do naší schránky. Pokud bychom Vám potvrzení přijetí reklamace nepotvrdili do 3 dnů od jejího odeslání, kontaktujte nás, prosím, telefonicky na čísle + 420 727 893 808.